چت جی پی تی فارسی

pergpt چت بات هوش مصنوعی – freegpt

:

PergPT یک چت بات هوش مصنوعی است . که با استفاده از الگوریتم های جستجو و پردازش زبان طبیعی، به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت انسان، پاسخگوی سوالات شما می شود. از منابع معتبر و داده های جمع شده از کاربران قبلی برای بهبود عملکرد خود استفاده می کند و سعی می کند به بهترین نحو ممکن به سوالات شما پاسخ دهد. در واقع، یک دستیار هوشمند است که با شما در گفتگوهای دوستانه مشغول به کار است!

توسط OpenAI توسعه داده شد و به همه کسانی که به دنبال پاسخ به سوالاتشان هستند، کمک می‌کند.

تمام سوالات شما در حوزه‌های مختلف پاسخ می دهد، از جمله سوالات عمومی، تحصیلی، فناوری، بهداشت، حقوقی و غیره. هدف pergpt چت بات هوش مصنوعی ارائه پاسخ‌های دقیق و منطقی به سوالات شماست.

openai


OpenAI یک شرکت تحقیقاتی هوش مصنوعی آمریکایی است . این شرکت در سال ۲۰۱۵ توسط یک گروه از بنیانگذاران معروف، از جمله الون ماسک، سام آلتمن و گرگ براهم تأسیس شد. هدف این شرکت تحقیق و توسعه در حوزه هوش مصنوعی، ارتقای سطح آن و همچنین ساخت ابزارهایی برای استفاده عمومی و برای بهبود زندگی انسان‌ها است. شهرت شرکت OpenAI مدیون تلاش بسیاری که در زمینه هوش مصنوعی داشته است .

freegpt

FreeGPT یکی از مدل‌های پیشرفته زبانی هوش مصنوعی است . این مدل‌ پیشرفته، از شبکه‌های عصبی بازگشتی چندلایه ساخته شده است. این مدل موجود در OpenAI است و به دلیل داشتن آموزش با مجموعه‌داده‌های بسیار بزرگ، قادر به تولید متن‌هایی با سطح زبان طبیعی بسیار بالا است. FreeGPT، با بهره‌گیری از خودآموزی، می‌تواند بهبود یابد و برای کاربردهای مختلف هوش مصنوعی، مانند پردازش زبان طبیعی و تولید متن، استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *